Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Polskie znaki nie wyświetlają się.


Autor Wiadomość
Napisane: 13.12.2015 [18:59]
91lukash
zarejestrowany: 09.12.2015
Posty: 1
Mam problem z wyświetlaniem polskich znaków na stronie (frontend). Już sam nie ma pojęcia w czym tkwi problem. W bazie danych polskie znaki wyświetlają się normalnie. Ustawiałem już kodowanie w systemie i Bazie danych na utf8_polish_ci, utf8_general_ci, w typoscripcie: config.locale_all = pl_PL.utf8 i dalej to samo. Dodatkowo gdy próbuję umieścić jakąś treść z polskimi znakami system zwraca mi błąd:
102: These fields are not properly updated in database: (bodytext) Probably value mismatch with fieldtype.