Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

instalacja jezyka polskiego w panelu administratora


Autor Wiadomość
Napisane: 16.02.2014 [11:41]
ato
Twórca tematu
zarejestrowany: 16.02.2014
Posty: 1
witam jestes poczatkujacaa w typo 3 zintalowalem go ale nie moge siciagnac paczki jezyka polskiego choc to wyglada brdzo prosto uzywam wersji 6.17 kto moze cos wiecej wie
w menu wchodze na Language izaznaczam i nic w folderze gdzie powinien byc jezyk nie ma nnic wiec wchodze na Manage Extensions i nie moge nic zaistalowac a bledu tez ne widac prosze czekam na infoicon_frown.gif
Napisane: 16.02.2014 [21:19]
tomkraw1
admin
zarejestrowany: 14.07.2008
Posty: 530
Po pobraniu tłumaczeń zmień język w ustawieniach swojego użytkownika.

pozdrawiam
Tomek