Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Pełna wielojęzyczność BE

Autor Wiadomość
Napisane: 17.08.2013 [13:06]
zibi
Twórca tematu
Witam,
problem na który się natknąłem to, tak jak w temacie, pełna wielojęzyczność backendu. Serwis który robię będzie obsługiwany przez wielu użytkowników, polskich i niemieckich. Jeśli użytkownik ma wybrany język niemiecki BE (domyślny jest polski) to prawie cały backend wyświetla się w wybranym języku, prawie ponieważ drzewo storn pozostaje w domyślnym, polski języku.
Moje pytanie brzmi, jak i gdzie ustawić aby drzewo wyświetlało niemieckie nazwy podstron ? oczywiście jeśli dana podstrona posiada niemieckie tłumaczenie icon_wink.gif

Pozdrawiam
Jakub
Napisane: 18.08.2013 [22:01]
kss

Niestety nie ma takiej możliwości.

Ktoś zrobił kiedyś ext, ale to było dawno i z pewnością teraz już nie działa, bo drzewko się zmieniło od tego czasu drastycznie.

=======================================
t33k
Napisane: 20.08.2013 [10:16]
zibi
Twórca tematu
Dziękuje za odpowiedź.
mógłbyś mi przesłać jakoś to rozszerzenie albo jego nazwę ? może mi się uda uaktualnić tą wtyczkę icon_wink.gif