Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Export jednej wersji jezykowej do calkiem osobnej strony


Autor Wiadomość
Napisane: 31.10.2012 [09:37]
mwolanski
zarejestrowany: 23.11.2011
Posty: 88
Witam,

Mam nietypowa sprawe.

Jest jedna strona w typo3 ktora ma kilka wersji jezykowych.

Jednak jednemu wlascicielowi filii zagraniczncych nie wystarcza tylko ze jego domena wskazuje odrazu odpowiednia wersje jezykowa i strona wyglada jak by byla glownie w tym jezyku... chce ja calkowicie rozdzielic aby moc wprowadzac wiele duzych zmian.

Pomyslalem, ze skopiuje cala strone i baze danych i ... i co dalej?

Wciaz bedzie widzial inne tlumaczenia w BE, jego jezyk nie bedzie jezykiem w warstwie default L=0, i to chyba nie jest najlepsze rozwiazanie.

Mozna by bylo poprostu skasowac jezyki strony i przestana byc one widoczne wtedy w BE w opcji lokalizacji?

Czy moze mozna wyeksportowac dany jezyk i zaimportowac go nadpisujac warstwe jezykowa default ?

Z gory dziekuje za pomoc