Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat z wieloma odpowiedziami

Złe tłumaczenie menu dla strony głównej


Autor Wiadomość
Napisane: 04.12.2011 [17:27]
Imp
Twórca tematu
zarejestrowany: 13.04.2011
Posty: 170
Mam to rozszerzenie już zainstalowaneicon_smile.gif

Na stronie głównej treści podmieniane za pomocą TS (np slider) są dla każdej wersji językowej wyświetlane poprawnie (może tego nie widać na pierwszy rzut oka bo nie chciało mi się robić angielskiego slajdu dla tekstu Strona w budowie, ale slajd nr 3 jest inny dla wersji polskiej i angielskiej). Natomiast Content element dodany do jako zwykły tekst już się nie podmieniaicon_smile.gif cały czas jest to samo. LINK

Oto screen:
http://www.sssystems.pl/00_temp/Capture01.png
Napisane: 04.12.2011 [17:53]
Imp
Twórca tematu
zarejestrowany: 13.04.2011
Posty: 170
Ok koniec pracy, nad tym problemem.

Główny typoscript jest dosyć długi, sporo opcji w page.config, sporo skryptów, headerData, footerData, kilka warunków dla skryptów, np ten przepiękny slidericon_smile.gif tylko na stronie głównej, co tylko można chciałem wywalić z sekcji head i wrzucić na koniec dokumentu.

Gdzieś się pośpieszyłem i nie zamknąłem klamry po page.footeData { banghead.gifbanghead.gifbanghead.gif

a za tym była konfiguracja języków. Chyba od dziś językowe konfiguracje zacznę wrzucać do oddzielnego TS.

Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
IMP