Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Pozycjonowanie strony wielojęzycznej

Autor Wiadomość
Napisane: 09.03.2011 [10:03]
lupo
Twórca tematu
Jakieś rozwiązanie znajdziemy na temat pozycjonowania strony, która ma wiele wersji językowych?

Z tego co udało się zauważyć, pozycjonuje się w jednej wersji językowej.
Napisane: 09.03.2011 [10:45]
dpacholczyk
admin
ale o co ty pytasz ?

o triki SEO czy kwestie związane z TYPO3 ? Co ci się pozycjonuje ?

Co to za moda ? Rzucić kilka niepełnych zdań i liczyć na dobrą odpowiedź ?
Skoro oczekujesz pewnego wysiłku od innych i tego, że dzielą się z Tobą wiedzą, którą niejednokrotnie zdobywali latami ciężkiej pracy to wysil się chociaż na jasne pytanie.

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl
Napisane: 09.03.2011 [13:03]
lupo
Twórca tematu
Wybacz, myślałem że będzie jasne że chodzi o TYPO3.

Otóż:

W TYPO3 mam 4 wersje językowe, czy ktoś pozycjonował jeden serwis, pod jedną domenę dla kilku wersji językowych - czyli pozycjonowanie w kilku krajach, np. Polska, Niemcy, Rosja.

Rusek wpisuje w Google dane słowo kluczowe i wyszuka moją stronę poprzez słowa kluczowe, czy jeśli w TYPO3 mam ustawiony język domyślny Angielski, to czy tylko w tym języku strona będzie się pozycjonować?
Napisane: 09.03.2011 [13:07]
m_kola
Słowa kluczowe i generalnie meta tagi możesz sobie ustawić automatycznie w zależności od określonych warunków np. wybranego języka, domeny czy czego tylko sobie zażyczysz.

Wiem, że to burzy wszystko czego was uczono, ale prawda i fałsz istnieją. Tylko dlatego, że nie znacie prawidłowej odpowiedzi, może nawet nie ma takiej możliwości, nie czyni waszej decyzji dobrą, ani nawet niezłą. Sprawa wygląda prościej. Jest ona po prostu zła.

.........................................................................
[url]www.katalog.optiweb.pl[/url] - Darmowy katalog linków