Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Search plugin powoduje fatal exception - Upgrade 4.3 do 4.7


Autor Wiadomość
Napisane: 28.04.2012 [00:25]
veritas
zarejestrowany: 03.09.2009
Posty: 3
Witajcie,
mam problem z dodatkiem search na stronie. Po wrzuceniu go jako Page Content otrzymuję "Oops.." + błąd w logach:

Core: Exception handler (WEB): Uncaught TYPO3 Exception: #1: PHP Catchable Fatal Error: Argument 2 passed to tx_form_Controller_Form::cObjGetSingleExt() must be an array, null given, called in /home/usuniete/typo3/sysext/cms/tslib/class.tslib_content.php on line 583 and defined in /home/usuniete/typo3/sysext/form/Classes/Controller/Form.php line 102 | t3lib_error_Exception thrown in file /home/usuniete/t3lib/error/class.t3lib_error_errorhandler.php in line 105. Requested URL: http://example.com/index.php?id=3&ADMCMD_view=1&ADMCMD_editIcons=1


Upgrade przeszedł bez problemów, natomiast dodatki niestandardowe:
- t3m_faq
- perfectlightbox
- realurl
- mc_googlesitemap

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam