Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Po upgradzie zniknęła część obrazków


Autor Wiadomość
Napisane: 14.07.2011 [08:08]
scoobany
Twórca tematu
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 111
Po upgradzie TYPO3 z wersji 4.3 na 4.5.3 mam problem z częścią obrazków które były wgrywane za pomocą DAM-a. Najdziwniejsze jest to że dotyczy to tylko "zwykłego" contentu strony. Jeżeli obrazki były importowane za pomocą wtyczki (newsy, jakaś galeria) wszystko działa. W bazie danych tt_content jest puściutki. Czy DAM pakuje obrazki w inne miejsce dla elementów treści?

Za pomoc z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl
Napisane: 14.07.2011 [08:42]
scoobany
Twórca tematu
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 111
Problem rozwiązany... Okazało się że po upgradzie DAM-a trzeba dodatkowo wejść we właściwości wtyczki w extension menadzerze i dokończyć upgrade icon_redface.gif

Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl