Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Dodawanie elementów statycznych do szablonu


Autor Wiadomość
Napisane: 09.07.2015 [08:35]
Saganczyszyn
Twórca tematu
zarejestrowany: 01.06.2015
Posty: 11
Witam,
Jak jest najlepszy sposób żeby dodać jakiś statyczny element do szablonu np. jakiś dodatkowy div z linkiem do szablonu - czy można to zrobić w kodzie szablonu czy trzeba poprzez przez TemplaVoila?
Napisane: 05.08.2015 [07:56]
leslawos
zarejestrowany: 05.08.2015
Posty: 2
Witaj,
Jeśli to tylko jeden div najwygodniej i najszybciej zrobisz to przez TV.