Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Jak zmienić layout? czy da się to w ogóle w TYPO 3?


Autor Wiadomość
Napisane: 04.12.2014 [18:24]
Marianna27
Twórca tematu
zarejestrowany: 04.12.2014
Posty: 1
Dzień dobry,

w swojej pracy wykonuje raczej tłumaczenia/ lokalizacje tekstów, ale w ostatnim zleceniu zostałam także poproszona o zmianę layoutu strony, ktora została utworzona w Typo 3. Chodzi o to, że grafika zajmuje obecnie tylko około 3/4 miejsca dostępnego w przeglądarce, a zleceniodawca chce, zeby zajęła całość. Niestety, nie mam pojęcia czy takie rozwiązanie jest wykonalne i sensowne, a jeśli tak, to jak się za nie zabrać.

Bardzo prosiłabym o porady i wskazówki.

Chętnie prześlę na maila stronę i wytłumaczę dokładniej w czym tkwi problem. Z przyczyn związanych ze zleceniem nie mogę wkleić tu linka.

Z góry bardzo dziękuję!
Napisane: 07.12.2014 [21:12]
biesior
admin
zarejestrowany: 20.03.2008
Posty: 1709
Bez podania przykładu strony nie uzyskasz żadnej sensownej odpowiedzi.

TYPO3 Certified Integrator | TYPO3 Społeczność Polska

prv: ['] waiting for the miracle, for the miracle to come