Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

o typo3camp.pl oraz podziękowania

Autor Wiadomość
Napisane: 20.10.2013 [23:47]
kss
Twórca tematu
Witam wszystkich którzy uczestniczyli w typo3camp.pl jak i tych, którzy nie mogli przybyć.

Moje dwa słowa na temat konferencji : )

Przede wszytkim brawa dla organizatorów - Macopedia.pl. Jako współorganizator porzednich spotkań społeczności TYPO3 w Polsce mogę powiedzieć, że cały zespół Macopedii spisał się na medal, wszystko dopięte było na ostatni guzik i na wysokim poziomie.

Prezentacje również bardzo ciekawe. Osobiście podobały mi się wszytkie, może dlatego, że jestem miksem programisty i biznesowca. Doskonale, że pojawiły się "znane" nazwiska i można było podpytać o szczegóły Neosa samego Roberta Lemke ; )

Owocem spotkania jest też wspólna decyzja T3Społecznościowców o przebudowie typo3.pl na bazie Neos'a. Będzie to zapewne pierwsza produkcyjna instalacja Neos'a w Polsce. Prosimy o zgłaszanie się chętnych, którzy chcieliby uczestniczyć w przebudowie naszej witryny.

Nie wiem jak Wy, ale ja już czekam na przyszłoroczny typo3camp.pl!

pozdrawiam wszytkich
Krystian

=======================================
t33k
Napisane: 21.10.2013 [11:06]
zigzag
admin
To było moje pierwsze spotkanie z polską społecznością TYPO3, przyłączam się do pochlebstw kss icon_smile.gif
Wróciłem z mnóstwem pozytywnej energii, którą będę się starać przekuć w jeszcze lepsze poznanie T3 oraz NEOS, być może i tu na typo3.pl jakoś się przydam icon_smile.gif

Napisane: 24.10.2013 [12:33]
acze
Dziekuję za zorganizowanie konferencji icon_wink.gif
Pozdrawiam
Napisane: 24.10.2013 [13:57]
sim_co
Cześć,

Również przyłączam się do podziękowań icon_smile.gif
Super prezentacje. Jak byłem dość sceptycznie nastawiony i znałem tylko hasłowo Neos-a, tak teraz czekam z niecierpliwością na wypuszczenie stabilnej wersji icon_smile.gif
Bardzo dobra prezentacja 'How to sell the best CMS in the world' z pewnością pomoże przekonać nieprzekonanych, a 'SOLR' raczej na pewno zostanie zaprzęgnięty do następnego projektu icon_wink.gif

Szymon

simcode.pl
Napisane: 17.09.2014 [13:25]
Macopedia
Cześć,

dziękujemy za miłe słowa icon_smile.gif
Cieszymy się, że Wam się podobało.

Zapraszamy na drugą edycję - II TYPO3Camp PL, 21-22 listopada w Poznaniu.
Można zgłaszać swoje prezentacje, pamiętajcie, że prelegenci nie płacą za udział w wydarzeniu icon_smile.gif

Bilety są również w sprzedaży, można się jeszcze załapać na ofertę EARLY BIRD.

Do zobaczenia w listopadzie!

Macopedia.pl - Rozwiązania internetowe
www.macopedia.pl