Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Forum » TUG » TUG 05
Tematy bez nowych odpowiedzi

T3UG-PL 05 - jesień 2013


Autor Wiadomość
Napisane: 19.03.2013 [11:01]
kss
Twórca tematu
zarejestrowany: 19.07.2007
Posty: 1341
Drodzy Typiści

pomysł na nasze zeszłoroczne a teraz już tegoroczne spotkanie ewoluuje z miesiąca na miesiąc przybierając jak się okazuje coraz to nowe formy.

Miło nam poinformować, że tegoroczne spotkanie miłośników systemu TYPO3 odbędzie się jesienią w Poznaniu, gdzie nowi członkowie TYPO3 Polska - Tomasz Grzemski oraz Tymoteusz Motylewski postanowili zorganizować TYPO3Camp - duży dwudniowy event przez który ma się przewinąć około 150 osób.

Przepraszamy tych, którzy już sobie zarezerwowali terminy w kwietniu, ale wierzymy, że jesienna odsłona TYPO3 w Poznaniu będzie tego warta!

Pozdrawiamy


Zespół TYPO3 Polska

Tomasz Grzemski
Andrzej Korzec
Marek Krawczyk
Tomasz Krawczyk
Tymoteusz Motylewski
Dawid Pacholczyk
Krystian Szymukowicz

=======================================
t33k
Napisane: 15.07.2013 [12:09]
tomas
zarejestrowany: 15.11.2010
Posty: 14
Zapraszamy do wątku poświęconego w pełni konfernecji:

forum.typo3.pl/forum/temat/typo3camp-2013.html

[Ten temat był edytowany 1 razy. Ostatnio 15.07.2013 o 12:10.]