Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Forum » TUG » TUG 05
Temat bez odpowiedzi

T3UG-PL 05 na wiosnę


Autor Wiadomość
Napisane: 24.10.2012 [21:39]
kss
zarejestrowany: 19.07.2007
Posty: 1341
Drodzy Typiści,

Postanowiliśmy zmienić termin TUGów z jesiennych na wiosenne. Termin jesienny być może wróci, ale już w momencie kiedy będziemy mieli nie jeden a dwa zjazdy rocznie icon_smile.gif

Zmiana terminu ma swoje plusy. Przede wszystkim klimat TUG'a będzie cieplejszy - chociaż oczywiście nikt nie zaprzeczy, że jesienne TUGowskie wieczory i noce nie były gorące icon_wink.gif

Dodatkowym atutem jest to, że w najbliższą wiosnę będziemy już mogli porozmawiać o TYPO3 CMS 6.x oraz o TYPO3 Neos - kto wie być może Neos będzie już w wersji beta albo final! Czeka nas więc więcej ciekawych tematów.

Rezerwujcie w takim razie terminy w swoich kalendarzach na 13 kwietnia 2013 roku.
I myślcie o tematach prezentacji!


pozdrawiamy
Andrzej, biesior, Dawid, Krystian i Tomek

=======================================
t33k