Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Forum » TUG » TUG 04
Tematy bez nowych odpowiedzi

Podziękowania dla organizatorów i uczestników T3UG-PL 04


Autor Wiadomość
Napisane: 07.11.2011 [13:12]
raczek
Twórca tematu
zarejestrowany: 04.08.2007
Posty: 32
Serdecznie dziękuję organizatorom i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że kolejne spotkanie polskiej społeczności TYPO3 stało się faktem. Mam nadzieję, że już wkrótce zostaną udostępnione prezentacje, których wysyp w tym roku jeszcze bardziej uatrakcyjnił TUGa.
Pozdrawiam również wszystkich uczestników części wieczornej i zaczynam się skłaniać ku myśli, aby Pana Macieja uczynić członkiem honorowym naszej społeczności icon_smile.gif

Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i naszego zespołu!

Certified Level 4 TYPO3 Night Crew Member.
Napisane: 07.11.2011 [20:47]
kss
zarejestrowany: 19.07.2007
Posty: 1341
Fajnie, że było fajnie icon_wink.gif

Jako jeden z organizatorów widziałem parę niedociągnięć, których postaramy się uniknąć w przyszłości, ale z chęcią wśród achów i ochów poznamy Wasze krytyczne uwagi. Dlatego już wkrótce udostępnimy anonimowy formularz/ankietę, w której zadamy parę pytanek i pozostawimy pole na sugestie. Nie wahajcie się napisać co byście poprawili!

Prezentacje - wrzucimy, wrzucimy jak tylko je otrzymamy icon_smile.gif dlatego proszę wszystkich prelegentów o ich wysyłanie na adres tug(at)typo3[dot]pl

Mam nadzieję, że za rok, uwzględniając Wasze sugestie zbudujemy jeszcze lepszy TUG.

=======================================
t33k
Napisane: 07.11.2011 [21:57]
soee
zarejestrowany: 02.03.2010
Posty: 43
Również dołączam podziękowania za świetnie zorganizowane spotkanie. Niestety moje obowiązki nie pozwoliły mi uczestniczyć w części wieczornej ale nadrobię to za rok icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
soee