Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Forum » TUG » TUG 03

UWAGA zmiana lokalizacji T3UG-PL 03!


Autor Wiadomość
Napisane: 17.11.2010 [17:31]
biesior
admin
zarejestrowany: 20.03.2008
Posty: 1709
Drodzy Typiści,

Niestety otrzymaliśmy przed chwilą informację, że sala w hotelu Logos w której planowane było nasze spotkanie z przyczyn niezależnych oddana byłaby nam z kilkugodzinnym opóźnieniem. Biorąc pod uwagę fakt, że spora grupa uczestników TUG ma zaplanowane przyjazdy oraz wyjazdy podjęliśmy decyzję o wynajęciu sali w innej lokalizacji, tak by zmieścić się w zaplanowanym czasie.

Nowa lokalizacja:

DZIA

TYPO3 Certified Integrator | TYPO3 Społeczność Polska

prv: ['] waiting for the miracle, for the miracle to come