Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Forum » TUG » TUG 02
Temat z wieloma odpowiedziami

DZIĘ-KU-JE-MY!


Autor Wiadomość
Napisane: 25.11.2009 [00:44]
mushroomhead
zarejestrowany: 25.11.2009
Posty: 51
I ja też chciałem nadrobić zaległości z podziękowaniami. Sorry ze z poślizgiem - mea culpa- ale naprawdę było mi bardzo miło Was poznać. Wielki dzięki(!!!) w imieniu swoim i mojej siostry ( dzięki której parę miesięcy temu usłyszałem o TYPO3 po raz pierwszy).

Napisane: 26.11.2009 [22:54]
kss
zarejestrowany: 19.07.2007
Posty: 1341
Siostra bardzo słusznie zaraża manią TYPO3 wszystkich wokół siebie icon_smile.gif
Jeżeli lubisz rebusy to polubisz też TYPO3 icon_wink.gif


=======================================
t33k