Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Forum » TUG » TUG 02
Temat bez odpowiedzi

Drugie spotkanie TYPO3 User Group Polska (T3UG-PL 02)


Autor Wiadomość
Napisane: 02.10.2009 [14:44]
kss
zarejestrowany: 19.07.2007
Posty: 1341
Drodzy Typiści!

W sobotę, 14 listopada 2009 roku odbędzie się drugie oficjalne spotkanie polskich entuzjastów, użytkowników i współtwórców systemu TYPO3 - T3UG-PL 02. Impreza odbędzie się w hotelu Logos w Warszawie w godzinach 12-19. Wstęp bezpłatny!

Planowany przebieg spotkania będzie podobny do zeszłorocznego, jednakże w momencie publikacji niniejszego ogłoszenia nie znamy Waszych zamiarów co do prezentacji własnych materiałów, więc dokładny harmonogram zostanie stworzony po skompletowaniu deklaracji.

A skoro o tym mowa... Zachęcamy wszystkie osoby, które chciałyby przeprowadzić prezentację do zgłaszania się drogą mailową. W zgłoszeniu prosimy o podanie zakresu omawianej tematyki oraz planowaną długość wystąpienia. Lista deklaracji będzie uaktualniana na bieżąco na stronie typo3.pl, a w przypadku zgłoszenia przez różne osoby zbieżnych tematów będziecie mogli zdecydować, czy chcecie omówić temat samodzielnie czy też może połączyć prezentację z innym prelegentem. Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada 2009. Na sali do dyspozycji będzie rzutnik, bezprzewodowy dostęp do internetu, laptop.

Wszystkie osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o zgłaszanie się do dnia 13 listopada na stronie typo3.pl za pomocą formularza rejestracyjnego. Chociaż rejestracja jest bezpłatna to prosimy o informację w przypadku zmiany planów. Pamiętajcie, że jest to dla nas zadanie logistyczne i im więcej uda nam się zaplanować, tym mniej stresów poniesiemy icon_smile.gif

Ubiegłoroczne spotkanie przyniosło nam sporą garść miłych wspomnień oraz ciekawych znajomości. To już nieźle! Jak zapewne część z Was pamięta bezpośrednio po spotkaniu zawiązała się również grupa TYPO3 Night Crew – choć w zeszłym roku niewielka, jest szansa poszerzyć jej szeregi przy najbliższej okazji. Nie pobieramy żadnych opłat za członkostwo icon_wink.gif


Gorąco wszystkim zapraszamy!
SPONSOR G

=======================================
t33k