Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Forum » TUG » TUG 01
Temat z wieloma odpowiedziami

T3UG-PL 01: Podziękowania, podsumowania

Autor Wiadomość
Napisane: 01.12.2008 [13:31]
raczek
Twórca tematu
Witam!

Czekałem cierpliwe, aż ktoś założy wątek podobnej maści, gdzie będę mógł podziękować organizatorom za super robotę i wszystkim uczestnikom za przybycie, ale najwyraźniej nie ma co oglądać się na innych icon_smile.gif

Tak więc chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ta pierwsza konferencja się odbyła. Jest to niesamowicie ważna sprawa i sądzę, że wielu z Was czuje po powrocie, że było warto. No przynajmniej ja mam takie nieodparte wrażenie icon_smile.gif

Cieszę się, że miałem szansę poznać tyle interesujących osób - mam nadzieję, że uda się nam stworzyć naprawdę silną polską grupę, która będzie reprezentowała nasz kraj i polską społeczność na międzynarodowym poziomie.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim uczestnikom, prelegentom i organizatorom: Andrzejowi, Krystianowi i Markowi oraz ekipie TYPO3 Magazynu!!

A w szczególności pozdrawiam TYPO3 Night Crew, z którą spędziliśmy więcej czasu po konferencji, niż na całej konferencji icon_smile.gif

3majcie się!
raczek

http://www.iinnezwierzeta.pl/p1020227s.jpg

[Ten temat był edytowany 1 razy. Ostatnio 01.12.2008 o 13:32.]

Certified Level 4 TYPO3 Night Crew Member.
Napisane: 01.12.2008 [14:06]
kasztan
admin
Witam,

jako współorganizator dziękuje za ten wspaniały gest. Co tutaj jeszcze dodać że bez WAS wszystkich tego byśmy nie mogli stworzyć co odbyło się w sobotę. Dla was wszystkich uczestników należy się wielkie dzięki!

"TYPO3 Night Crew" Rulez!!

icon_lol.gif

Pozdrawiam

Kasztan

Certified Level 2 "TYPO3 Night Crew" Member
Certified "TYPO3 TRYDIVER"
Napisane: 01.12.2008 [15:37]
kss
Dzięki Racco. Po spotkaniu mogę powiedzieć, że wysiłek jego organizacji okazał się tyci-tyci w porównaniu z satysfakcją, że poznaliśmy się w końcu w realu i że całe spotkanie udało się (przynajmniej ja mam takie odczucie).

Dla tych wszystkich, którzy nie uczestniczyli w nieoficjalnym spotkaniu w pubie "Jazz" powiem jedno - żałujcie! W ciągu prawie 9h wymieniliśmy się masą doświadczenia i uzgodniliśmy plan działania nad wspólnym projektem dokumentacji dla użytkownika końcowego (szczegóły wkrótce). Było naprawdę ciekawie icon_smile.gif

Do następnego! Ja mogę powiedzieć już teraz, że dzięki Waszej prezentacji z pewnością będę na TYPO3 Developers Days 2009.

PS: Ktokolwiek robił zdjęcia proszę o ich podesłanie na adres krystian(at)typo3[dot]pl
Wykorzystamy je do przygotowania krótkiej relacji z naszego spotknia. Paczki email nie mogą być większe niż 10MB. Najlepiej gdybyście mogli wystawić te zdjęcia spakowane gdzies na swoim serwerze i podrzucić mi tylko linka (tak sobie marzę icon_wink.gif )

=======================================
t33k
Napisane: 01.12.2008 [16:04]
alex
Przyłączam sie ku podziękowaniam.

Dziękuję organizatorom za wspaniała inicjatywę.

Chylę czoło i jeszcze raz dziękuję.
Napisane: 01.12.2008 [16:07]
dpacholczyk
admin
Witam witam spotkanie jak najbardziej udane. Teraz chce mi się kląć, że nie zabalowałem z wami potem, gdyby nie to cholerne kolokwium icon_frown.gif No, ale cóż. Następnym razem idę na bank icon_smile.gif

Nie mogę się doczekać następnego spotkania. Tak w ogóle znany jest przybliżony termin następnego ?

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl
Napisane: 01.12.2008 [21:35]
m_kola
Ja jedynie mogę popatrzeć na fotkę i pluć w brodę, że nie mogłem być (chociaż bardzo chciałem).
Mam nadzieję, że kiedyś taki spęd zrobicie bliżej centrum (np.

Wiem, że to burzy wszystko czego was uczono, ale prawda i fałsz istnieją. Tylko dlatego, że nie znacie prawidłowej odpowiedzi, może nawet nie ma takiej możliwości, nie czyni waszej decyzji dobrą, ani nawet niezłą. Sprawa wygląda prościej. Jest ona po prostu zła.

.........................................................................
[url]www.katalog.optiweb.pl[/url] - Darmowy katalog linków
Napisane: 01.12.2008 [21:50]
dpacholczyk
admin
m_kola napisał/a

Ja jedynie mogę popatrzeć na fotkę i pluć w brodę, że nie mogłem być (chociaż bardzo chciałem).
Mam nadzieję, że kiedyś taki spęd zrobicie bliżej centrum (np.

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl
Napisane: 01.12.2008 [21:53]
m_kola
dpacholczyk napisał/a

Zresztą już będąc ścisłym to gościli u nas ludzie z całej Polski.

Wiem, że to burzy wszystko czego was uczono, ale prawda i fałsz istnieją. Tylko dlatego, że nie znacie prawidłowej odpowiedzi, może nawet nie ma takiej możliwości, nie czyni waszej decyzji dobrą, ani nawet niezłą. Sprawa wygląda prościej. Jest ona po prostu zła.

.........................................................................
[url]www.katalog.optiweb.pl[/url] - Darmowy katalog linków
Napisane: 01.12.2008 [22:55]
biesior
admin
dpacholczyk napisał/a

Zresztą już będąc ścisłym to gościli u nas ludzie z całej Polski.

Będąc jeszcze ściślejszym byli także uczestnicy którzy przyjechali specjalnie na TUG spoza Polski - sam Kasztan z Frankfurtu oder Mein i Artur z Düsseldorfu (no ok, ściśle, Artur pośrednio przez Wrocław icon_wink.gif)

A ja od siebie też chciałbym podziękować wszystkim "przybytym" a nieprzybytych zachęcam do następnego spotkania icon_wink.gif

TYPO3 Certified Integrator | TYPO3 Społeczność Polska

prv: ['] waiting for the miracle, for the miracle to come
Napisane: 02.12.2008 [12:03]
misza
Witam,

Również przyłączam się do podziękowań za świetnie zorganizowane spotkanie!

Dodatkowe pozdrowienia dla "TYPO3 Night Crew" icon_cool.gif .

FNX Group - Ekspert systemu TYPO3
http://fnx-group.com/