Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Link Field w TemplaVoila


Autor Wiadomość
Napisane: 12.12.2012 [15:12]
cieron
zarejestrowany: 30.08.2012
Posty: 4
Witam, stworzyłem szablon FCE, w którym chcę w element H2 wstawić link filed.
Przy edycji strony wybieram sobie w tym polu link wewnętrzny wybierając stronkę. Czyszczę cache.

W efekcie mam na stronie element H2 z tekstem typu <a href="link">tytuł strony</a>. Z jakiegoś powodu typo3 przekonwertowało element HTML do postaci tekstowej.

Co mam uczynić aby typo3 potraktowało powyższe jako link, czyli tak jak chcę, a nie jako tekst?