Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

TV 1.6 Kolejność css

Autor Wiadomość
Napisane: 30.11.2011 [09:09]
figur
Twórca tematu
Witam

Zaktualizowałem ostatnio TV do wersji 1.6 i zauważyłem że zmieniła się kolejność ładowania plików css.
Otóż stylesheet (np. typo3temp/stylesheet_6991951fcd.css?1322558273)który jest automatycznie generowany przez Typo ładowany jest teraz zaraz po moich stylach. Gdy wróciłem do wersji 1.55
jest on ładowany jako pierwszy.

Problem w tym że przy TV 1.6 nie mam możliwości nadpisania domyślnych styli typo3, przy założeniu że moje css są ładowane w szablonie html a nie przez TS.

Czy ktoś z was zna może sposób jak przywrócić odpowiednią kolejność w TV 1.6
Napisane: 01.12.2011 [13:07]
Imp
Nie spotkałem tego problemu na moich instalacjach z TV. Spróbuj załadować swój główny styl CSS z TypuScriptu.

TYPOSCRIPT
page.includeCSS {
    file1 = fileadmin/templates/twój_plik_css.css
  }

Powinien go dodać zaraz za stylem domyślnym.

IMP

[Ten temat był edytowany 1 razy. Ostatnio 01.12.2011 o 13:07.]