Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Content slide..

Autor Wiadomość
Napisane: 21.10.2010 [16:29]
mburda
Twórca tematu
Hej,

Czy ktos z Was wie jak ustawic content slide przez ['addRootLineFields'] dla pola, utworzonego za pomoca templavoila, ktore znajduje sie na tabie "extend"?
Obecnie dodanie tego pola zwraca mi informacje, ze strona nie ma ustawionego rootline field...

Wlosy juz sobie wyrywam, bo dotartlo do mnie ze keywords sie da, bo sa w tabeli pages, a moje pole juz nie... icon_frown.gif

Z gory dzieki,
M.
Napisane: 22.10.2010 [10:44]
mburda
Twórca tematu

Hej,

Czy ktos z Was wie jak ustawic content slide przez ['addRootLineFields'] dla pola, utworzonego za pomoca templavoila, ktore znajduje sie na tabie "extend"?
Obecnie dodanie tego pola zwraca mi informacje, ze strona nie ma ustawionego rootline field...

Wlosy juz sobie wyrywam, bo dotartlo do mnie ze keywords sie da, bo sa w tabeli pages, a moje pole juz nie... icon_frown.gif

Z gory dzieki,
M.

Moze to dosc jednorazowe rozwiazanie, ale...
uzylem pola media (poniewaz ono sie daje normalnie dziedziczyc, w moim przypadku to wystarcza) i to rozwiazalo moj problem, chociaz nie wiem czemu samego kb_tv_cont_slide zmusic, zeby robil to po polach z TV.

Ciekaw jestem czy ktos ma rozwiazanie jak dziedziczyc pola z TV.

Poki co oznaczam za rozwiazany.