Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

www.katalog.optiweb.pl

Autor Wiadomość
Napisane: 16.11.2008 [21:15]
m_kola
Twórca tematu
Moja pierwsza strona tak w miarę od początku (czytaj: z szablonem)
Stronka prosta ale to z założenia miało tak byćicon_smile.gif
Zapraszam do dodawania wpisów i komentowania: www.katalog.optiweb.pl

Wiem, że to burzy wszystko czego was uczono, ale prawda i fałsz istnieją. Tylko dlatego, że nie znacie prawidłowej odpowiedzi, może nawet nie ma takiej możliwości, nie czyni waszej decyzji dobrą, ani nawet niezłą. Sprawa wygląda prościej. Jest ona po prostu zła.

.........................................................................
[url]www.katalog.optiweb.pl[/url] - Darmowy katalog linków
Napisane: 16.11.2008 [21:41]
kasztan
admin
Hey,

no to SEO-kolego gratulacji. Proszę o więcej opisu co do użytych rozszerzeń. Na pewno nie jednego to interesuje.

Kasztan

P.S. Popraw sobie linka z anchorem.

Certified Level 2 "TYPO3 Night Crew" Member
Certified "TYPO3 TRYDIVER"
Napisane: 17.11.2008 [10:29]
dpacholczyk
admin
No niby fajnie szkoda tylko, że jak wchodzę na stronę to wypluwa mi jeden wielki ERROR XD

Cannot connect to the current database, "optiweb_2"

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl
Napisane: 17.11.2008 [10:34]
m_kola
Twórca tematu
Szlag trafił znowu nazwa.pl
To wynik jakiejś awarii u nie, nawet z ich chatem na stronie nie można się połączyć

Wiem, że to burzy wszystko czego was uczono, ale prawda i fałsz istnieją. Tylko dlatego, że nie znacie prawidłowej odpowiedzi, może nawet nie ma takiej możliwości, nie czyni waszej decyzji dobrą, ani nawet niezłą. Sprawa wygląda prościej. Jest ona po prostu zła.

Napisane: 17.11.2008 [10:50]
kasztan
admin
OT: Jak to dobrze ze nie używam ich serwerów.

Kasztan

Certified Level 2 "TYPO3 Night Crew" Member
Certified "TYPO3 TRYDIVER"
Napisane: 17.11.2008 [20:51]
m_kola
Twórca tematu
kasztan napisał/a

Proszę o więcej opisu co do użytych rozszerzeń.

Generalnie jedynym rozszerzeniem oprócz realurl (management itp) jest ab_linklist.
Nie obyło się bez drobnych modyfikacji:
- zmiana wyświetlania linków w kategoriach z tabeli na coś bardziej czytelnego w divach (ale szczegóły wpisu zostały na razie na tabelach)
- wyszukiwarka linków wstawiona na stronę główną wyświetlała od razu wyniki. Niestety zaraz po wejściu na stronę wyświetlała komunikat, że linków nie znaleziono mimo iż ich nikt nie szukał icon_smile.gif Zostało to zmienione, teraz brak linków pojawia się tylko kiedy ktoś szuka i nie znajduje
- spolszczenie FE (wrzucałem już na forum)

Dzięki wszystkim za pomoc, dzięki Wam rozkochałem się w TYPO icon_smile.gif
Zapraszam do zgłaszania stron icon_smile.gif <- taki mały spamik icon_wink.gif