Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Strona dla zagranicznych studentów www.studyfun.pl


Autor Wiadomość
Napisane: 11.10.2013 [13:52]
vladimir
zarejestrowany: 11.10.2013
Posty: 1
Witam,

1) Stronka http://studyfun.pl prośba o opinie icon_smile.gif

2) Pytanie, czy ktoś byłby zainteresowany zleceniem :

Strona skierowana do studentów zagranicznych - ma być bardziej sprzedażowa. Myślimy o układzie kafelkowym, nowoczesnym, intuicyjnym.

CEL: jak najwięcej studentów zgłasza się do SF - Zależy nam na: przejrzystość w temacie co oferujemy STUDENTOM: rekrutacja na uczelnie

Więcej szczegółów na priv. Mówimy o nowym layoucie plus nowe funkcjonalności. Więcej na priv.

Pozdrawiam,