Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Portal hobbystyczny: Gry-Przeglądarkowe.pl

Autor Wiadomość
Napisane: 10.08.2012 [08:14]
Julian
Twórca tematu
Witam!
Chcę zaprezentować hobbystyczny portal, który powstał z nudów icon_wink.gif Adres to: Gry-Przeglądarkowe.pl Miałem trochę obaw, jak system będzie się sprawował z domeną IDN, ale wszystko poszło gładko. Wykorzystałem oczywiście tt_news, udało się pokonać kilka ograniczeń tej wtyczki i skonfigurować ją zgodnie z założeniami. Oprócz tego wtyczki z pakietu Tesseract.
Napisane: 10.08.2012 [09:31]
natic.evo
Ciekawe : ) aczkolwiek nie podoba mi się niebieski head w połączeniu z ładnym fioletowym tłem.

1. Jak zrobiłeś "Popularne" u dołu strony ?
2. Znak wodny na zdjęciach dodajesz ręcznie ?
3. Czego użyłeś do oceniania newsów ?

[Ten temat był edytowany 2 razy. Ostatnio 10.08.2012 o 09:43.]
Napisane: 12.08.2012 [10:08]
Julian
Twórca tematu
Popularne to oznaczone przez redaktora newsy, które później są wyświetlane po 3 jedocześnie w rotacji. Ocena newsów to rozszerzenie ratings (jeśli chodzi o oceny czytelników). Ocena redakcji to osobne pole w Newsie, autor recenzji przydziela swoją ocenę. Znak wodny na zdjęciach jest wstawiany ręcznie.