Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Reaktywacja? - webground.pl


Autor Wiadomość
Napisane: 26.06.2012 [22:29]
adrian
Twórca tematu
zarejestrowany: 14.05.2012
Posty: 10
Po miesiącach pracy, testów, konfiguracji, upgrade'owania do kolejnej wersji TYPO3 itd. itp... ruszyłem z nowym projektm, na nowej domenie... webground.pl

Całość w głównej mierze będzie poświęcona tematyce związanej z tworzeniem stron - z naciskiem na artykuły o TYPO3 chociaż nie tylko, bo w miarę upływu czasu "bagaż doświadczeń" rośnie icon_wink.gif

Projekt jest w fazie rozwojowej więc wszelkie sugestie i pomysły są mile widziane!

Pozdrawiam,
Adrian

http://webground.pl
Napisane: 27.06.2012 [09:17]
tomkraw1
admin
zarejestrowany: 14.07.2008
Posty: 530
Fajna szata graficzna. Powodzenia.

Jeśli miałbyś jakieś małe triki, howto na temat TYPO3 i chciałbyś się z innymi podzielić pisz w naszym KB http://forum.typo3.pl/faqbaza-wiedzy.html.

Jeśli masz jakiś większy ciekawy artykuł to napisz do któregoś z adminów PM. Jak "rada społeczności" uzna go za ciekawy to możemy go opublikować na stronach typo3.pl.

pozdrawiam
Tomek
Napisane: 25.02.2014 [21:30]
scoobany
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 111
Ok, Czas na zmiany... Całość postawiona na bootstrap-ie (na własnej "przeróbce" ) z trochę odświeżonym interfejsem i sporą ilością nowych wpisów icon_wink.gif

Sugestie i spostrzeżenia mile widziane!

Adres pozostał ten sam: webground.pl

[Ten temat był edytowany 1 razy. Ostatnio 25.02.2014 o 21:31.]

Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl