Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

alepanorama.pl - katalog na MT System


Autor Wiadomość
Napisane: 21.03.2012 [13:35]
neron
zarejestrowany: 12.01.2010
Posty: 11
Witam,
Przedstawiam wam nową stronę postawioną na MT System alepanorama.pl. Obsługuje dodawanie wpisów przez użytkowników zalogowanych i nie zalogowanych. Strona jest oparta o szablon start_niceportal ale dostałem opcje dodawania treści i pewnie jak wszystko będzie się sprawdzać to opublikuje szablon tego katalogu tak aby każdy mógł podobny sobie postawić w parę minut.

http://typo3master.pl - BlankStart: Instalacja TYPO3 MT System 3 minuty - instalacja strony 5 minut - modyfikacja szablonów 10 minut - prosta obsługa multi-site.