Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Społeczność TYPO3 Masterów pracujących w MT System


Autor Wiadomość
Napisane: 25.01.2012 [10:01]
neron
zarejestrowany: 12.01.2010
Posty: 11
Witam,
Przedstawiam wam pierwszą odsłonę społeczności dla TYPO3 masterów,
http://typo3master.pl/

Strona postawiona po części w MT System, technicznie użyłem proxy nginx -> memcache -> apache2 więc teoretycznie strona powinna wytrzymać duże obciążenie np wykop efekt, chociaż mam dostęp do małej ilości pamięci RAM.

Czekam na wasze oceny, z SEO istnieje problem z duplikat content - ma ktoś jakieś proste rozwiązanie? bo ja na chwile obecną w głowie wymyśliłem trochę trudne rozwiązania ;/ a muszę je wdrożyć w MT System.

Pozdrawiam, Grzegorz Bańka

http://typo3master.pl - BlankStart: Instalacja TYPO3 MT System 3 minuty - instalacja strony 5 minut - modyfikacja szablonów 10 minut - prosta obsługa multi-site.