Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat zamknięte

[Zamknięty] http://typo3blog.pl - reaktywacja


Autor Wiadomość
Napisane: 04.10.2010 [08:30]
dpacholczyk
admin
Twórca tematu
zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 1544


Przewidujesz włączenie komentarzy do artykułów na blogu?


Tak - docelowo ma to być system oparty o moje rozszerzenie. Jest ono skończone w 90%. Wymaga korekt dotyczących bezpieczeństwa i cache`u. Chciałem je uruchomić już na początku września, ale natłok pracy skutecznie mnie z tym wstrzymał. Myślę, że to kwestia dwóch tygodni jak to odpalę.

Masz jakieś pytania dotyczące któryś z artykułów ? Jeśli tak to śmiało wal pm icon_smile.gif

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl


Tylko admin może dodawać nowee posty do tego tematu