Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

http://thermoplus.pl


Autor Wiadomość
Napisane: 21.05.2009 [11:10]
GrzegorzBanka
Twórca tematu
zarejestrowany: 06.05.2009
Posty: 12
Zapraszam do odwiedzenia: http://thermoplus.pl na stronie jest sklep,rejestracja mojego autorstwa.
Proszę zwracać uwagę na ładowanie się strony, obecnie jest to ~ <!-- Parsetime: 38 ms--> z załączonym cache. Strona ma kilka wtyczek USER_INT więc czas generowania jest b. dobry jednak co jakiś czas (rzadko) strona się przycina nawet na 3000 ms bez jakiegokolwiek uzasadnienia, miałem tak na localhost i mam na online. Widziałem takie zachowania na innych stornach opartych o TYPO3 z włączonym cache, ma ktoś pomysł czym to może być spowodowane?

Poszukuje zleceń na strony www, sklepy internetowe i serwisy społecznościowe. Moje portfolio http://grzegorzbanka.com
Napisane: 22.05.2009 [20:17]
m_kola
zarejestrowany: 11.10.2008
Posty: 351
Cóż mogę powiedzieć.. mi się nie podoba..
Strona jest czytelna, przejrzysta, estetyczna, funkcjonalna, działająca bezbłędnie i szybka.. Bez sensu, nie ma się do czego doczepić icon_wink.gif

Wiem, że to burzy wszystko czego was uczono, ale prawda i fałsz istnieją. Tylko dlatego, że nie znacie prawidłowej odpowiedzi, może nawet nie ma takiej możliwości, nie czyni waszej decyzji dobrą, ani nawet niezłą. Sprawa wygląda prościej. Jest ona po prostu zła.

.........................................................................
[url]www.katalog.optiweb.pl[/url] - Darmowy katalog linków