Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

www.typo3design.pl


Autor Wiadomość
Napisane: 22.04.2009 [21:08]
scoobany
Twórca tematu
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 111
Siemka wszystkim.
Jako że na już istniejącej witrynie, która z założenia miała być poświęcona grafice zacząłem coraz więcej miejsca poświęcać tematyce związanej z Typo3, postanowiłem uruchomić nowy projekt poświęcony w całości temu systemowi. Na nowej stronie typo3design.pl będę kontynuował rozpoczęte "działanie" wraz z rozwijaniem serwisu o coraz to nowsze artykuły, porady i ciekawostki związane z Typo3. Całość oczywiście w naszym rodzimym narzeczu icon_wink.gif

Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl
Napisane: 23.04.2009 [11:17]
biesior
admin
zarejestrowany: 20.03.2008
Posty: 1709
Hi fajnie icon_smile.gif
Stron technicznych poświęconych TYPO3 przybywa w Polsce, co zapewne nie tylko mnie cieszy icon_smile.gif Powiedziałbym "oby tak dalej panowie" ale nie chcę przyjmować protekcjonalnego tonu głosu icon_wink.gif

TYPO3 Certified Integrator | TYPO3 Społeczność Polska

prv: ['] waiting for the miracle, for the miracle to come