Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

tt_products - sortowanie użytkownika


Autor Wiadomość
Napisane: 15.09.2008 [14:02]
devet
Twórca tematu
zarejestrowany: 23.07.2008
Posty: 23
Witam,
Czy jest jakiś sposób, aby użytkownik mógł zdefiniować własne sortowanie w danej kategorii produktów? Przykładowo wg ceny.
Napisane: 16.09.2008 [08:56]
iniemamocny
admin
zarejestrowany: 11.02.2007
Posty: 59
Cześć,

przetestuj taki wpis w setupie:

plugin.tt_products.conf.tt_products.LIST.orderBy = price

Ja u siebie sortuję po tytule:

plugin.tt_products.conf.tt_products.LIST.orderBy = title

i działa bez zarzutów więc powinno się udać icon_smile.gif

"W rzeźni jak to w rzeźni, czas wątpliwości szybko mija. Nie ma miejsca na myślenie, bo tu się nie myśli tylko zabija!" Dezerter
Napisane: 16.09.2008 [09:18]
devet
Twórca tematu
zarejestrowany: 23.07.2008
Posty: 23
Dzięki za poradę, ale w myśli wątku chodziło mi głównie o wybór sortowania przez feusera/feguesta. icon_wink.gif Najpopularniejszą metodą dla takiego efektu jest zazwyczaj stosowanie spreparowanych linków w tytułach pól listy (sortuj wg tytułu [desc, acs], ceny itp.). Tylko nigdzie nie doszukałem się przykładu z wykorzystaniem GET-a.