Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat z wieloma odpowiedziami

Czy taki sklep mozna zrobic w typo3 ?


Autor Wiadomość
Napisane: 10.03.2010 [13:55]
szymon189
zarejestrowany: 02.03.2010
Posty: 46
Znając moją słabą znajomość TYPO3 to będę miał z tym problem. Widzę, że w internecie nie jest o tym nic opisane na polskich stronach icon_rolleyes.gif
Napisane: 10.03.2010 [14:15]
dpacholczyk
admin
zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 1544
Na polskie dokumentacje do rozszerzeń to nie masz co za bardzo liczyć.

W ogóle podchodząc do TYPO3 należy się nastawiać na angielski. Ja nie tracę czasu na szukanie czegokolwiek w naszym języku.

Ale tu wystarczy, że poczytasz dokumentację. Jest tam spora lista możliwości tego rozszerzenia. Jego modułów itp. Do zapoznania się z tym nie musisz umieć TYPO3 icon_smile.gif

Jednak jeżeli słabo stoisz z TYPO to ciężko Ci będzie przebrnąć przez instalację i konfigurację sklepu

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl