Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

tt_products

Autor Wiadomość
Napisane: 23.06.2012 [20:11]
zigzag
admin
Twórca tematu
Witam.
Próbuję znaleźć anglojęzyczny lub polski poradnik dotyczący instalacji tt_products, jak dotąd bezskutecznie. Ktoś to może konfigurował i podzieli się widzą, męczę się z tym rozszerzeniem od kilku godzin.
Napisane: 23.06.2012 [21:03]
mushroomhead
Niestety wiekszość jest po niemiecku, dokłady opis tego jest w ksiażce Franza Holzingera - autora rozszerzenia, ale..niestety tez po niemiecku.
Popatrz może na te obrazki tu http://www.thomas-hirt.at/blog/detailansicht/datum/2009/11/09/typo3-shop-mit-tt-products-how-to-1-teil.html, zbuduj podobną strukturę drzewa i ustaw stałe w typoscripcie i powinno zacząć działać.

Sorry, to też po niemiecku, wiec w razie czego użyj tranlatora google, ale mam nadzieję, ze na początek pomoże.
Napisane: 23.06.2012 [23:57]
zigzag
admin
Twórca tematu
Myślę że odwzorowałem całą strukturę podstron i konfigurację TS zgodnie z poradnikiem.
Założyłem też kategorię i dodałem produkt, niestety strony niczego mi nie wyświetlają po za wyszukiwarką.
Niemiecki to nie język to choroba gardła :/
Ktoś wie co może być powodem takiej sytuacji?

Napisane: 24.06.2012 [07:07]
mushroomhead
a co masz dołączone w głównym szablonie? Ja akurat dołączyłem tylko Shop System CSS Styled(tt_products) ( a nie Shop System Old Style (tt_products) jak na obrazku w poprzednim moim poście) i to juz dzialało.

Sprawdz tez analizatorem szablonów czy moze gdzies jakiegoś błedu nie ma typu jeden nawias za duzo itp.

Aha i jako domyslnego szablonu uzywałem tego tt_products_example_css.html,który przekopiowałem do katalogu fileadmin i w stałych miałem

plugin.tt_products.file.templateFile = fileadmin/templates/tt_products_example_css.html