Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

tt_products i mbi_products_categories - nie wyświetlają się kategorie


Autor Wiadomość
Napisane: 12.09.2011 [14:26]
sim_co
zarejestrowany: 18.02.2010
Posty: 168
Witam,

Czy miał ktoś problem?

tt_products ma ustawione pageAsCategory = 0, a mbi_products_categories czy podam w pid_list 34 (uid folderu systemowego ze stronami kategorii), czy zaznacze useStoragePid i tam ustawie to samo, to po stronie BE w widoku produktu nie mam żadnych kategorii icon_frown.gif

Googluje, googluje i nic.

Tutaj podobny problem http://old.nabble.com/configuring-tt_products-and-mbi_products_categories-in-mode-page-as-category-td32430205.html , ale ja mam ustawione pageAsCategory=0 - czytałem że tak trzeba przy mbi_products_categories

simcode.pl