Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

excludealreadydisplay "product" ??


Autor Wiadomość
Napisane: 31.08.2010 [14:11]
mkrzysiek
Twórca tematu
zarejestrowany: 21.01.2010
Posty: 25
Witam,

Czy może ktoś się orientuje jak zrobić taką opcję jak w tt_newsie excludealreadydisplaynews tylko dla produktów ?

w projekcie mam listę produktów, i na prawym pasku chce sobie dorzucić inną listę z tym że jak klikam np w szczegóły produktu to te szczegóły pojawiają mi się w dwóch miejscach, i w zawartości głównej i na prawym pasku, to jest taka sama sytuacja jak na tt_news gdy mamy na pasku bocznym listę newsów i jest browser 1-2-3-4, i w zawartości głównej mamy listę i browser, w tym momencie gdybyśmy kliknęli w browser ten na pasku bocznym to się też przerzuci ta lista z contentu głównego, ale tutaj pomaga excludealreadydisplaynews a w tt_products jak to zrobić ?

Pozdrawiam.
Napisane: 31.08.2010 [14:35]
mkrzysiek
Twórca tematu
zarejestrowany: 21.01.2010
Posty: 25
Witam,

udało mi się znaleźć odpowiedź:

TYPOSCRIPT
plugin.tt_products.PIDlistDisplay = #id do listy
plugin.tt_products.PIDitemDisplay = #id do singla
plugin.tt_products.NoSingleViewOnList = 1