Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Który moduł sklepu wybrać?

Autor Wiadomość
Napisane: 24.05.2010 [18:51]
jacek.k
Twórca tematu
Witam,

Który moduł sklepu waszym zdaniem najlepiej wybrać. Jest ich kilka a nie mam doświadczenia z żadnym z nich.

Podoba mi się rozwiązanie na: www.castorama.pl, ale nie wiem co to za moduł.

Z tego co czytałem to najpopularniejszy jest tt_products ale widziałem też sporo negatywnych komentarz.

Dzięki za pomoc
Napisane: 24.05.2010 [22:06]
biesior
admin
Magento, moim skromnym zdaniem, będziesz miał dużo mniej zabawy przy ujednoliceniu wyglądu sklepu i CMS'a niż podczas walki nierównej z wdrażaniem typowego rozwiązania. Pamiętaj, że sklepy potrzebują dość dużo dodatków lokalnych i żadne rozszerzenie do TYPO3 nie posiada takich gotowych - więc będziesz musiał pisać sam.

Castorama pracuje wedle mojej wiedzy na rozszerzeniu autorskim, przynajmniej tego można się spodziewać po evo.pl icon_smile.gif

TYPO3 Certified Integrator | TYPO3 Społeczność Polska

prv: ['] waiting for the miracle, for the miracle to come
Napisane: 25.05.2010 [07:34]
jacek.k
Twórca tematu
Potrzebuję raczej prostego sklepu. Kilkanaście kategorii. Kilkaset produktów. Oprócz prezentacji produktów będzie lista najnowszych produktów i to wszystko.

Z panelu admina potrzebuję jedynie dodawanie produktów i zarządzanie zamówieniami. Nie będzie takich popularnych modułów jak: płatności, dostawa, rabaty itp.

Więc myślałem, że tt_products dałoby radę chociaż myślałem też o commerce.

Nie chciałbym tego rozbijać na dwa systemy bo będzie to utrudniać nieco pracę.
Napisane: 25.05.2010 [09:13]
dpacholczyk
admin
Jeśli chodzi o taki mały sklep to tt_products bez problemów pociągnie to. Przynajmniej takie informacje wyniosłem z ostatniego TUGu.

Kasztan pokazywał tam działanie, wady i zalety tt_products. Możesz poszukać prezentacji.

Nie mniej jednak uważam, że do czegoś takieog śmiało możesz go wykorzystać.

Była jeszcze alternatywa gse_shop czy jakoś tak. Poszukaj. Nie wiem co się dizeje z tym rozszerzeniem od ponad roku, ale dobrze się zapowiadało

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl