Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

commerce problem z invoices

Autor Wiadomość
Napisane: 23.09.2009 [07:45]
Rafcio2
Twórca tematu
hej
mam problemik z wtyczką commerce a dokładnie z modułem invoices(faktury),
w ext menadzerze wpisałem wszytkie niezbędne informacje tzn, numer strony na której mają pokazywać się faktury, i cały czas mam "No Order Was Specified" mieliście już coś takiego?
sprawdzone na typo3 4.2.8/4.2.3 i nie działa, nie mam pojęcia jak przeprowadzić troubleshooting.
Bug tracker nie zanotował jeszcze nic takiego.
wtyczki
Commerce commerce 0.9.9 Local Beta
Graytree Library graytree 0.2.1 Local Alpha
Money code library moneylib 1.2.1 Local Stable
Static Info Tables static_info_tables 2.1.1 Local Stable
zaciągnąłem wszystko do eclipse i staram się przenalizować na zasadzie zależności funkcji i czemu nie ma ochoty na współpracę, ale nie bardzo mi to idzie, jeśl mieliście już coś takiego to dajcie info. Przetestowałem to na kilku serwerach i albo ja robie coś nie tak albo po protu coś jest nie halo w tej wtyczce.
Napisane: 23.09.2009 [17:46]
biesior
admin
Rafcio2 napisał/a

... i cały czas mam "No Order Was Specified" mieliście już coś takiego?
...
Bug tracker nie zanotował jeszcze nic takiego.

Jeden bug się znalazł, nie mam pojęcia jakie to ma odniesienie do Twojego problemu.

http://bugs.typo3.org/bug_view_advanced_page.php?bug_id=12043

TYPO3 Certified Integrator | TYPO3 Społeczność Polska

prv: ['] waiting for the miracle, for the miracle to come
Napisane: 24.09.2009 [06:36]
Rafcio2
Twórca tematu
niestety sam go napisałem icon_frown.gif... Dziękuję za chęci.
czy masz może poprzednią wersję commerce w swoich zbiorach?
potrzebuję najlepiej 0.9.6. Problem mapowania pól wydaje się łatwiejszy do rozwiązania.
Napisane: 24.09.2009 [09:09]
kss

Spróbuj odszukać błąd sam:
1) wyszukaj w którym pliku występuje tekst "No Order Was Specified"
2) jeżeli w pliku językowym to będziesz miał label, więc wyszukaj plik w którym występuje ten label
3) w pliku tym sprawdź jaki warunek powoduje, że ten komunikat jest wyświetlany

=======================================
t33k
Napisane: 24.09.2009 [12:20]
biesior
admin
Rafcio2 napisał/a
niestety sam go napisałem icon_frown.gif... Dziękuję za chęci.

Aaaaaaaaaaaa..... przepraszam, nie zorientowałem się icon_redface.gif

Niestety nie mam w ogóle nic z commerce'a.

TYPO3 Certified Integrator | TYPO3 Społeczność Polska

prv: ['] waiting for the miracle, for the miracle to come