Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Polskie tłumaczenie slajdów "TYPO3 CMS 6.2 LTS - Co nowego".


Autor Wiadomość
Napisane: 17.09.2014 [13:48]
Macopedia
Twórca tematu
zarejestrowany: 04.11.2011
Posty: 9
Ostatnio ukazało się opracowane przez nas polskie tłumaczenie slajdów "TYPO3 CMS 6.2 LTS - Co nowego". Zawiera ono podsumowanie nowych funkcjonalności, zmian i ulepszeń w ostatniej wersji TYPO3 CMS 6.2 LTS. Warto zapoznać się z tymi nowinkami i rozważyć upgrade do wersji 6.2., ponieważ będzie ona wspierana co najmniej do końca kwietnia 2017 roku.

Przekazujemy Wam nasze opracowanie i prosimy o feedback. Tłumaczenie jest wersją beta, więc w razie jakichkolwiek uwag prosimy o kontakt, ponieważ chcemy umieścić nasze slajdy obok innych tłuamczeń na stronie typo3.org

Slajdy dostępne tutaj

Więcej o powstawaniu tłumaczenia na blogu

[Ten temat był edytowany 2 razy. Ostatnio 17.09.2014 o 13:52.]

Macopedia.pl - Rozwiązania internetowe
www.macopedia.pl
Napisane: 18.09.2014 [17:42]
Jerzy.Skalski
zarejestrowany: 22.07.2013
Posty: 15
Witam,

mam sporo uwag - być może spora ich część jest niesłuszna. Do niedzieli uporam się ze wszystkimi slajdami i wyślę je na? No właśnie na jaki adres?

Pozdrowienia
Jerzy Skalski
Napisane: 29.09.2014 [14:58]
Macopedia
Twórca tematu
zarejestrowany: 04.11.2011
Posty: 9
Dziękujemy za wszystkie uwagi. Podmieniliśmy już plik z poprawkami. W razie kolejnych sugestii, zapraszam do kontaktu pod adresem a.pisniak(at)macopedia[dot]pl

http://www.slideshare.net/macopedia/typo3-v62whatsnew

Pozdrowienia icon_smile.gif

Macopedia.pl - Rozwiązania internetowe
www.macopedia.pl