Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

[poszukiwane] tłumaczenia commerce i części mm_forum


Autor Wiadomość
Napisane: 13.09.2007 [18:47]
kss
zarejestrowany: 19.07.2007
Posty: 1341
cześć

jeżeli ktoś z was dysponuje tłumaczeniami rozszerzeń commerce i części mm_forum (wszystkie oprócz tych z pi1) to proszę o podesłanie na mojego emaila (t33k@prolabium.com) - chcę je umieścić na serwerze tłumaczeń. Najlepiej jako pliki *.ser, czyli export z rozszerzenia llxmltranslate.

Rozszerzenia powyższe są już od pewnego czasu na serwerze tłumaczeń, więc można je pobierać za pomocą Menadżera Rozszerzeń.

Do informacji - w tej chwili przez Menadżera Rozszerzeń można pobrać następujące rozszerzenia:
* cal
* commerce
* dam
* mm_forum
* newloginbox
* templavoila
* tt_news
* sr_feuser_register
* static_info_tables

Większość z nich jest przetłumaczona, zaś powyższe z tematu wiadomości poszukiwane icon_smile.gif)

--
pzdr
Krystian=======================================
t33k