Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat zamknięte

[Zamknięty] Prenumerata MAGZYNU TYPO3

Autor Wiadomość
Napisane: 10.12.2009 [22:01]
lukaszc
Twórca tematu
Witam. Zaprenumerowałem Magazyn TYPO3 na początku bieżącego roku. Widać ukazał się w roku 2009 tylko jeden numer tego pisma z planowanych sześciu. Zapłaciłem z góry za wszystkie numery, niestety otrzymałem tylko jeden. Ciągle byłem zapewniany przez panią Ilonę Twardowską, że pismo będzie nadal wydawane, tyle że w formie elektronicznej... że będę podwójne numery... że będą niespodzianki dla prenumeratorów. Jak widać nic z tego nie wypaliło. A co zostało teraz? Brak jakiejkolwiek odpowiedzi na moje maile do pani Ilony, choć wiem, że one docierają... brak zwrotu nadpłaconej gotówki za prenumeratę... Szczerze żałuję, że zakupiłem prenumeratę tego pisma. Można wiele zrozumieć, dogadać się w sprawach finansowych, a tu widać kompletny brak zaangażowania w rozwiązanie problemu przez firmę EMIA. Czy ktoś jeszcze jest w takiej sytuacji jak ja? Macie może jakiś pomysł jak odzyskać "utopione" pieniądze?
Napisane: 18.12.2009 [21:22]
wojtini
Ja mam tak samo ale na pytanie do Redakcji dostałem odpowiedz aby napisać maila i zwrócą pieniądze na konto. Spróbuj może i tobie się uda dogadać.
Napisane: 18.12.2009 [21:47]
lukaszc
Twórca tematu
Na jaki adres pisałeś, że ktoś odpowiedział? Ja pisałem na emia(at)emia.pl oraz ilona_twardowska(at)emia.pl - otrzymuję potwierdzenie dostarczenia i wyświetlenia u adresata, niestety nikt na moje maile nie odpisuje. Pozdrawiam.
Napisane: 20.03.2010 [11:31]
szymon189
Posiada ktoś prenumeraty? Chętnie bym odkupił.
Napisane: 21.03.2010 [07:46]
tomkraw1
admin
Może forma e-Kiosku wystarczy.

pozdrawiam
Tomek
Napisane: 22.03.2010 [08:19]
m_kola
Ja jestem w tej samej sytuacji. Dostałem 2 numery i cisza. Mailowałem, dzwoniłem i za każdym razem dostawałem odpowiedź, że pieniądze zostaną zwrócone. Minęło już kilka miesięcy i nic.
To zwykłe złodziejstwo.

Wiem, że to burzy wszystko czego was uczono, ale prawda i fałsz istnieją. Tylko dlatego, że nie znacie prawidłowej odpowiedzi, może nawet nie ma takiej możliwości, nie czyni waszej decyzji dobrą, ani nawet niezłą. Sprawa wygląda prościej. Jest ona po prostu zła.

.........................................................................
[url]www.katalog.optiweb.pl[/url] - Darmowy katalog linków
Napisane: 22.03.2010 [08:31]
szymon189
Ile wszystkich numerów zostało wydanych?
Napisane: 22.03.2010 [12:14]
dpacholczyk
admin
"zerowy" w formie elektronicznej i 2 numery w formie papierowej

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl
Napisane: 22.03.2010 [12:24]
szymon189
W ekiosku są 3, ale wszystkie w wersji papierowej.
Napisane: 04.05.2010 [17:57]
Archon
Witam

Mam taki sam problem. Otrzymałem tylko 3 numery, więcej się nie ukazało.
Jak tylko opóźniało się wydanie czwartego numeru (jeszcze wtedy mi zależało) to dzwoniłem do redakcji, dowiedziałem że Redaktor naczelny jest ciężko chory i będzie mały poślizg, potem mailowo się upominałem, dowiedziałem się ze już nr jest już drukowany, i prenumeratorzy dostaną upominek w ramach zadośćuczynienia. Później poprosiłem o zwrot pieniędzy na który czekam do tej pory.

Skoro się nas więcej znalazło to może prokuratura icon_biggrin.gif ?

Tylko admin może dodawać nowee posty do tego tematu