Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

własny ext i realurl


Autor Wiadomość
Napisane: 21.09.2011 [15:37]
tomkraw1
admin
Twórca tematu
zarejestrowany: 14.07.2008
Posty: 530
Kończę prace nad rozszerzeniem. W całym rozszerzeniu tworząc linki używam funkcji $this->pi_link*. Zadbałem by zawsze parametry występowały w tej samej kolejności tj. by parametry występujące zawsze były na początku. Wszystko po to by konfigurację realurl załatwić jedną tablicą parametrów.
Moimi parametrami są:

1. lookupTable - (nazwa)
2. GETvar - (int)
3. GETvar z bajpasem - (int)
4. GETvar z bajpasem - (int)

Ext działa z 2 lub 4 parametrami. Problem w tym, że jak włączę tą konfigurację to parametry 3 i 4 nie pojawiają się nigdy. Gdy tej konfiguracji nie ma to wszystko gra.

Czyszczę oczywiście cache realurl.

Czy macie jakieś sugestie?

pozdrawiam
Tomek
Napisane: 22.09.2011 [14:41]
tomkraw1
admin
Twórca tematu
zarejestrowany: 14.07.2008
Posty: 530
Ok. Usunięcie bajpasów załatwiło sprawę.

pozdrawiam
Tomek