Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Twitter Bootstrap - wykonanie i dopasowaniu designu do strony Typo3 7.6


Autor Wiadomość
Napisane: 23.01.2017 [07:17]
mocsap
zarejestrowany: 23.01.2017
Posty: 1
Witam serdecznie,

poszukuję firmy, osoby która będzie zainteresowana wykonaniem nowego szablonu, szaty graficznej dla zaktualizowanego systemu Typo3 w wersji 7.6 oraz dostosowaniem go do aktualnie istniejącej struktury strony. W chwili obecnej strona wykorzystuje template bazujący na Templavoila. Technologia wykonania FLUX, Twitter Bootstrap.

Temat pilny więc proszę o kontakt na mocsap[at]gmail.com do końca stycznia 2017.

PK

[Ten temat był edytowany 1 razy. Ostatnio 23.01.2017 o 07:19.]