Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Programista PHP/TYPO3 - Wrocław lub zdalnie


Autor Wiadomość
Napisane: 10.11.2016 [13:07]
amtsolution
Twórca tematu
zarejestrowany: 12.12.2013
Posty: 3
Aktualnie szukamy programistów PHP (znajomość TYPO3 będzie dużym atutem) do pracy w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu (preferowana praca stacjonarna ale możliwa także zdalna). W zależności od preferencji pracownika - forma zatrudnienia to B2B lub umowa o pracę.

- wymagana bardzo dobra znajomość PHP oraz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy z projektami komercyjnymi
- wymagana znajomość git (lub innego systemu kontroli wersji)
- praca stacjonarna w biurze w centrum Wrocławia (50 m od rynku) lub zdalnie
- wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego – podczas codziennej pracy programista będzie komunikował się z klientami i programistami z innych krajów
- znajomość systemu TYPO3 będzie dużym atutem ale nie jest wymagana
- elastyczne godziny pracy
- możliwość otrzymania karty Benefit

Firma AMT Solution powstała w roku 2011 i świadczy usługi tworzenia aplikacji, stron internetowych w technologiach PHP, TYPO3, Drupal, Symfony. Klientami firmy są instytucje publiczne jak i firmy prywatne ze Szwajcarii, Danii oraz Niemiec.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie na kontakt(at)amtsolution[dot]pl
Napisane: 08.03.2017 [14:57]
andes
zarejestrowany: 08.03.2017
Posty: 1
Jest ktoś z Was zainteresowany pracą w firmie, która oferuje nowoczesne rozwiązania IT http://altimi.com/software-development/? Poszukujemy osoby, która już posiada długoletnie doświadczenie w tej branży i może nazwać się specjalistą w tej dziedzinie. potrzebujemy takich ludzi, którzy potrafią się dzielić swoim doświadczeniem i talentem. Ważne jest, aby taka osoba miała pojęcie na temat programowania w Java, C++, jak również na systemy iOS.