Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Specjalista od Typo3 pilnie poszukiwany


Autor Wiadomość
Napisane: 29.07.2016 [11:10]
s3egroup
zarejestrowany: 29.07.2016
Posty: 1
Poszukuję do stałej współpracy specjalisty od TYPO3. Wszedłem na rynek niemiecki (małymi kroczkami) i potrzebuję człowieka do pierwszych zleceń. Zazwyczaj są to działające już strony, na których należy nanieść drobne poprawki, dodać nowe moduły czy po prostu zaktualizować treść. Problemem jest fakt iż zazwyczaj panel admina jest po niemiecku ale wydaje mi się, że dla osoby obeznanej w temacie TYPO3 nie będzie to stanowiło problemu. Temat jest na prawdę maga pilny no i przede wszystkim można się nastawić na stałą współpracę.

pozdrawiam
Piotr Tabor

kontakt najwygodniej mailowy : post(at)piotrtabor[dot]eu
lub skype: s3egroup

osobie z którą nawiążę współpracę oczywiście podam resztę danych