Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Poszukuję szkoleniowców


Autor Wiadomość
Napisane: 17.11.2015 [17:17]
Jacek
zarejestrowany: 17.11.2015
Posty: 1
Dzień dobry, szukam osoby, która mogłaby przeprowadzić szkolenie dla naszej grupy headhunterów.

Tematyka i daty:

- Technologia .Net (Szkolenie w dn. 20.11)
- Obszar SAP SD / MM (Szkolenie w dn. 04.12)
- Obszar SAP HR (Szkolenie w dn. 11.12)

Chcielibyśmy, by prowadzący omówili technologię, opowiedzieli, czym się wyróżnia, gdzie jest używana, jakie są najczęstsze problemy, jak zweryfikować czy ktoś zna dobrze daną technologię (kilka pytań dla rekruterów) itp., przykłady realizowanych projektów, gdzie jest najwięcej specjalistów z danej technologii (branże) itd.

Szukam osoby, która potrafiłaby przedstawić powyższe zagadnienia w siedzibie naszej firmy w Gdańsku w ciekawy sposób. Chciałbym, żeby szkolenie trwało około 2 godzin (od 15 do 17).

Osoby zainteresowane poprowadzeniem szkolenia proszę o kontakt pod numerem telefonu (+4icon_cool.gif 606484577 lub mailowy jacek.kwasniewski(at)seargin[dot]com .