Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Java Developer Warszawa poszukiwany


Autor Wiadomość
Napisane: 21.10.2015 [16:33]
Seargin
zarejestrowany: 21.10.2015
Posty: 1
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej, poszukujemy osób do kilkunastoosobowego zespołu na stanowiska Java Developerów o różnym poziomie doświadczenia. Praca w Warszawie, a współpraca oparta o kontrakt B2B lub umowę o pracę (w zależności od preferencji kandydatów). Klient jest w stanie poczekać na potencjalnego kandydata do 3 miesięcy okresu wypowiedzenia.

Do obowiązków programisty należeć będzie pracowanie w zespołach scrumowych oraz w metodologii agile.

Kandydat na powyższe stanowisko powinien być doświadczonym programistą Java/JEE od minimum 2 lat, oraz powinien posiadać wyższe wykształcenie z informatyki lub innych nauk ścisłych. Wymagana jest również znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNE:
• Umiejętności programowania w Javie i znajomości technologii JEE;
• Praktycznej wiedzy o serwerach aplikacyjnych Tomcat, Jetty;
• Znajomości narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2, Ant;
• Znajomości zagadnień z zakresu wzorców projektowych i architektonicznych;
• Wiedzy w zakresie XML oraz technologii z nim związanych;
• Praktycznej wiedzy na temat relacyjnych baz danych (zwłaszcza Oracle) i SQL;

Dodatkowo atutem będzie, jeśli Kandydat posiada umiejętności programowania w Gosu, certyfikat w jednym z produktów Guidewire Suite (PolicyCenter, BillingCenter, ClaimCenter).


Kandydat na tym stanowisku, oprócz atrakcyjnych warunków finansowych odpowiadających zdobytemu doświadczeniu i umiejętnościom oraz jasnych warunków rozliczania ewentualnych nadgodzin, może spodziewać się, tak jak wspomniałem, umowy o pracę, lub pracy na zasadzie kontraktu B2B. Klient zapewnia możliwości rozwoju zawodowego m.in. poprzez poszerzenie umiejętności dzięki szkoleniom. Istnieje również możliwość nawiązania cennych kontaktów nie tylko podczas pracy, ale również dzięki wyjazdom integracyjnym. Istnieje szansa wsparcia w relokacji. Inne dodatkowe benefity, to m.in. ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina. Klient jest również elastyczny jeżeli chodzi o godziny pracy.
Prosimy podać oczekiwane wynagrodzenie netto/godzinę przy kontrakcie B2B, lub miesięczne brutto oraz potencjalną dostępność. Niezbędne jest także aktualne CV w języku angielskim. Prosimy o kontakt mailowy grzegorz.trzcinski(at)seargin[dot]com