Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

PHP Developer


Autor Wiadomość
Napisane: 11.08.2015 [13:57]
blablabla
zarejestrowany: 11.08.2015
Posty: 1
Nasz klient jest częścią grupy z sektora IT działającej na rynku od 1995 roku. Specjalizuje się w nowoczesnych technologiach pamięci masowych, bezpieczeństwie informacji, budowaniu infrastruktury, integracji systemów oraz oustorcingu informatycznym. Kieruje swoją ofertę zarówno do dużych, jak i średnich firm i w zależności od indywidualnych potrzeb klientów proponuje rozwiązania dopasowane do specyfiki procesów biznesowych danej organizacji. Klientami firmy są przedsiębiorstwa, które chcą skorzystać z najnowszych osiągnięć informatycznych. Do swojego zespołu do Warszawy poszukuje osoby na stanowisko:


PHP Developer
Nr ref: WKC15PHPBV
Miejsce pracy: WarszawaOsoba pracująca na stanowisku Developera PHP będzie brała udział w wielu ciekawych projektach informatycznych realizowanych dla wielu branż. Praca w młodym zespole gwarantuje duże perspektywy rozwoju merytorycznego oraz daje możliwość samorealizacji i wpływu na rozwój projektów.


Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka PHP5.
Minimum 3-letnie doświadczenie w projektach komercyjnych.
Znajomość HTML5 / jQuery, CSS, JavaScript.
Znajomość relacyjnych baz danych, np. MySQL.
Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów.
Dobra znajomość języka angielskiego
znajomość frameworku Zend

Klient oferuje:
Ciekawą pracę w profesjonalnym, młodym zespole i przyjaznym środowisku.
Duże perspektywy rozwoju oraz możliwość samorealizacji.
Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki socjalne.
Stabilność zatrudnienia.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na: p.leszkowicz(at)jobfinder[dot]pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty: WKC15PHPBV
Telefon kontaktowy 22 862 72 50


Prośba o dodanie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."