Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Własny backend moduł/submoduł


Autor Wiadomość
Napisane: 13.03.2013 [10:20]
smykla
Twórca tematu
zarejestrowany: 06.01.2007
Posty: 124
Witam,

W nowej wersji T3 6.0.4 nie działa rozszerzenie lz_links dzięki któremu można było dodawać własny moduł/ submoduł. Idealnie można to było wykorzystywać aby podpinać własną dokumentację. Wspomniane rozszerzenie nie działa ze względu na XCLASS.

Szukam jakiegoś substytutu... albo roszerzenia, które działa podobnie albo jakiegoś innego sposobu aby dodać moduł/submoduł, który jest linkiem do jakiejś treści. np. instrukcji/dokumentacji etc.

Będę wdzięczny za pomoc...

Łukasz Smykla
Napisane: 20.03.2013 [15:13]
tomkraw1
admin
zarejestrowany: 14.07.2008
Posty: 530
Problemem będzie nowy w v.6 mechanizm XCLASS-owania. Może też API.
Spróbuj:
- napisać do autora (to jest stare rozszerzenie i jeśli nie doczeka się updjecika to niedługo zostanie skasowane z TER),
- sam spróbuj naprawić XClassing (http://forum.typo3.org/index.php/t/194848/).


pozdrawiam
Tomek