Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Forum » TYPO3 » Ogólne
Temat bez odpowiedzi

TYPO3-Czy jest dobry do budowy strony


Autor Wiadomość
Napisane: 21.11.2016 [09:36]
GregBoy
zarejestrowany: 21.11.2016
Posty: 1
Czy TYPO3 to dobry CMS do zbudowania tego typu strony: zoptamo.com/pl/s-bachata-c-pl-place? Czy może lepiej zrobić to od podstaw lub w czymś mniej skomplikowanym? TYPO3 jest zaawansowany i chyba by się nadał ale czy nie jest zbyt skomplikowany do budowy w sumie prostej strony-katalogu?

[Ten temat był edytowany 1 razy. Ostatnio 21.11.2016 o 11:32.]