Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Forum » TYPO3 » Ogólne
Temat bez odpowiedzi

V7.6.6


Autor Wiadomość
Napisane: 16.05.2016 [00:09]
wieslawg
zarejestrowany: 04.11.2008
Posty: 74
Witam,

Próbuje ogarnąć 7-kę ponieważ 6-ka będzie dość krótko supportowana.

Sprawa modyfikacji załączonego ext "Introduction". Męcząca jest wielkość czcionki. Udało mi się zmienić poszczególne h (od 1 do 6) w Bootstrap Package Styling - i to działa. Ale nie wiem gdzie zmienić wielkość czcionki dla ustawienia np. "paragraf", w sumie to obie te czcionki (bazową przypuszczalnie też) chciałbym zmniejszyć.

Wielkości czcionek podane są w stosunku do bazowej, ale gdzie jest jej wielkość?

Tu przykład templatki w Bootstrapie (niestety płatna):
https://t3bootstrap.de/de/typo3-bootstrap-template/

Jeżeli chodzi o przyszłość, to Typo3 stawia chyba na Bootstrapa i Fluid...

Pozdrawiam,
Załącznik